Volkswagen GolfNa svém kontě máme dalšího spokojeného zákazníka. Je jím pan Jiří.
Své nové auto vybíral mezi hatchbacky nižší střední třídy. Konkurence je v tomto segmentu veliká, ale i díky kladným zkušenostem s technikou skupiny Volkswagen se mezi hlavní favority probojovali Seat Leon FR se zvýhodněným paketem Technology FR, který nabízí zvýhodnění 27 600,- a Volkswagen Golf s akční výbavou Maraton Edition u které již importér nabízel zvýhodnění ve výši 88 700,-.
Mezi naše služby patří i prověření skladových vozů. A díky tomu jsme mohli panu Jiřímu nabídnout požadovaný Seat Leon zvýhodněný o 96 373,- (za 417 527,-) a Volkswagen Golf se zvýdnoněním 48 685,- (za 450 015,-).

Dalším krokem bylo prověřit výhodnost možných variant financování proti platbě v hotovosti. Nakonec se jako nejvýhodnější jevilo financování od Volkswagen Financial Services s 1,2% úrokem pro VW Golf. Při jeho využití dostal pan Jiří zimní sadu litých kol zdarma, což se vzhledem k lednovému předání vozu jevilo i jako velice užitečné. V případě Seatu se jednalo o financování s úrokem kolem 14%.

Při zohlednění všech získaných zvýhodnění na VW Golf, včetně zvýhodnění importéra a zohledněnou sadou zimních litých kol, byla cena nižší o cca 161 000,-. Seat Leon byl ze strany importéra i na základě naší práce celkově zlevněný o necelých 124 000,-. Velkou nevýhodou Seatu byla potřeba dokoupení sady zimních kol, což celkovou pořizovací částku navyšovalo.

Po zvážení všech předností i úskalí obou modelů a analýzy nabízených možností financování se pan Jiří rozhodl pro koupi Volkswagenu Golf.


Panu Jiřímu přejeme mnoho štastných kilometrů.


Zpět na iDeal Cars